510 ₴
Технічні характеристики:
Максимальна потужність: 3.5Вт.
Максимальна напруга: 7В.
Максимальний струм: 0,5А.
Струм короткого замикання: 0,55А.
Вихідна напруга без навантаження: 8.11В.
Довжина мережного дроту: 2.5.
Корпус батареї: твердий.
Кількість елементів: 28 шт.
Вага: 392г.
Розмір: 240×150×20 мм.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип | Универсальная солнечная батарея |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 392 г |
| Высота | 240 мм |
| Длина | 20 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость аккумулятора | 28000.0 мА/ч |