| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Totem |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 124 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 85 мм |
| Додаткові функції фікс | Серейтор, Отвір під темляк |
| Общая длина | 195 см |
| Матеріал руків'я | Прогумований пластик |
| Материал чехла | Пластик/Поліпропілен |
| Наличие чехла | Да |
| Поверхня леза | TI-NI (titanium nitride) |
| Сталь | 7Cr17MoV |
| Тип фіксованого | туристичний |
| Товщина клинка | 4 мм |