| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Totem |
| Вес | 130 г |
| Высота | 23 мм |
| Длина | 90 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 65 мм |
| Количество инструментов | 5 |
| Наличие чехла | Да |
| Сталь | AISI 420 |
| Тип мультитулу | Багатофункціональний ніж, Похідний, З бітами |
| Функции | Ніж, Пила по дереву, Відкривачка для пляшок, Гайковий ключ 5 - 8 мм, Гайковий ключ 9 мм, Ножиці, Бітотримач, Компас, Ліхтарик, Набір біт (4 шт), Штопор, Шліцева викрутка маленька, Пінцет, Ручка |