| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Traveler |
| Вес | 93 г |
| Высота | 31 мм |
| Длина | 106 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 68 мм |
| Количество инструментов | 6 |
| Наличие чехла | Да |
| Сталь | AISI 420 |
| Тип мультитулу | Багатофункціональний ніж, Похідний |
| Функции | Ніж, Ложка, Виделка, Відкривачка для пляшок, Відкривачка для консервів, Штопор, Шило |