| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Totem |
| Материал рукоятки | Сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 93 мм |
| Додаткові функції фікс | Відсутні |
| Общая длина | 217 см |
| Матеріал руків'я | Прогумований пластик |
| Материал чехла | Пластик/Поліпропілен |
| Наличие чехла | Да |
| Поверхня леза | satin finish |
| Сталь | AISI 420 |
| Тип фіксованого | для дайвінгу |
| Товщина клинка | 2.5 мм |