| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Totem |
| Материал рукоятки | Сталь |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 102 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 85 мм |
| Додаткові функції фікс | Паракорд |
| Общая длина | 185 см |
| Матеріал руків'я | Пластик/Поліпропілен |
| Материал чехла | Пластик/Поліпропілен |
| Наличие чехла | Да |
| Поверхня леза | paint |
| Сталь | 440А |
| Тип фіксованого | керамбіт |
| Товщина клинка | 4 мм |