| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tramontina |
| Материал рукоятки | Сталь |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 83 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 125 мм |
| Додаткові функції фікс | Пилка, Обтиск для дротів |
| Общая длина | 231 см |
| Матеріал руків'я | ABS |
| Материал чехла | Екошкіра |
| Наличие чехла | Да |
| Поверхня леза | mirror/sanding polished |
| Сталь | AISI 420 |
| Тип фіксованого | туристичний, мисливський |
| Товщина клинка | 1.8 мм |