| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Totem |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 160 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 98 мм |
| Додаткові функції скл | отвір під темляк |
| Общая длина | 216 см |
| Матеріал руків'я | Метал, Дерево |
| Наявність кліпси | Нет |
| Наличие чехла | Да |
| Поверхня леза | satin finish, etching |
| Сталь | 65 х13 |
| Тип замка | Back Lock |
| Тип складаного | класичний |
| Товщина клинка | 2.8 мм |