| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Traveler |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 75 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 73 мм |
| Додаткові функції скл | отвір під темляк |
| Общая длина | 160 см |
| Матеріал руків'я | Метал |
| Наявність кліпси | Нет |
| Наличие чехла | Нет |
| Поверхня леза | paint |
| Сталь | AISI 420 |
| Тип замка | Slip-joint |
| Тип складаного | класичний |
| Товщина клинка | 1.4 мм |