| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Totem |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 58 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 60 мм |
| Додаткові функції скл | отвір під темляк |
| Общая длина | 144 см |
| Матеріал руків'я | Пластик/Поліпропілен, Метал |
| Наявність кліпси | Нет |
| Наличие чехла | Нет |
| Поверхня леза | paint |
| Сталь | AISI 420 |
| Тип замка | Без замка |
| Тип складаного | класичний |
| Товщина клинка | 1.8 мм |