| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Totem |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 87 мм |
| Додаткові функції скл | відсутні |
| Общая длина | 180 см |
| Матеріал руків'я | Метал |
| Наявність кліпси | Нет |
| Наличие чехла | Нет |
| Поверхня леза | satin finish |
| Сталь | AISI 420 |
| Тип замка | Back Lock |
| Тип складаного | класичний |
| Товщина клинка | 1.5 мм |