| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Totem |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 189 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 136 мм |
| Додаткові функції фікс | Отвір під темляк |
| Общая длина | 261 см |
| Матеріал руків'я | CARBON WOOD |
| Материал чехла | Тканина |
| Наличие чехла | Да |
| Поверхня леза | blacked and embossed pattern, sanding polished |
| Сталь | 65 х13 |
| Тип фіксованого | туристичний, фултанг |
| Товщина клинка | 2.7 мм |