| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Totem |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 150.6 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 128 мм |
| Додаткові функції фікс | Отвір під темляк |
| Общая длина | 237 см |
| Матеріал руків'я | Венге, Метал |
| Материал чехла | Тканина |
| Наличие чехла | Да |
| Поверхня леза | mirror/sanding polished, blacking |
| Сталь | 65 х13 |
| Тип фіксованого | туристичний |
| Товщина клинка | 2.9 мм |