| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Totem |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 243 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 148.3 мм |
| Додаткові функції фікс | Відсутні |
| Общая длина | 267 см |
| Матеріал руків'я | Палісандр |
| Материал чехла | Тканина |
| Наличие чехла | Да |
| Поверхня леза | mirror/sanding polished, paint |
| Сталь | 65 х13 |
| Тип фіксованого | туристичний, фултанг |
| Товщина клинка | 2.7 мм |