| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Traveler |
| Вес | 170 г |
| Высота | 15 мм |
| Длина | 105 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 80 мм |
| Количество инструментов | 4 |
| Наличие чехла | Да |
| Сталь | AISI 420 |
| Тип мультитулу | Багатофункціональний ніж, Похідний |
| Функции | Виделка, Ложка, Ніж, Відкривачка для консервів, Серейтор, Гайковий ключ 5 - 8 мм |