| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Totem |
| Вес | 318 г |
| Высота | 30 мм |
| Длина | 425 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Тип | Мусат |
| Пользовательские характеристики | |
| Абразив | Метал |
| Довжина робочої поверхності | 303 мм |
| Кількість рівнів заточки | 1 |
| Матеріал руків'я | Пластик/Поліпропілен |
| Тип точила | Ручне |