| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Boda |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 245 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 147 мм |
| Додаткові функції фікс | Отвір під темляк |
| Общая длина | 280 см |
| Матеріал руків'я | Дерево, Метал |
| Материал чехла | Тканина |
| Наличие чехла | Да |
| Поверхня леза | satin finish |
| Сталь | 65 х13 |
| Тип фіксованого | туристичний |
| Товщина клинка | 3.8 мм |