| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Boda |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 126 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 141 мм |
| Додаткові функції фікс | Відсутні |
| Общая длина | 243 см |
| Матеріал руків'я | Пластик/Поліпропілен, Метал |
| Материал чехла | Тканина |
| Наличие чехла | Да |
| Поверхня леза | satin finish |
| Сталь | 440C |
| Тип фіксованого | туристичний |
| Товщина клинка | 2.8 мм |