| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Totem |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 105 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 85 мм |
| Додаткові функції фікс | Відсутні |
| Общая длина | 175 см |
| Матеріал руків'я | Пластик/Поліпропілен |
| Наличие чехла | Нет |
| Поверхня леза | paint |
| Сталь | AISI 420 |
| Тип фіксованого | туристичний |
| Товщина клинка | 2 мм |