| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Totem |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 150 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 150 мм |
| Додаткові функції фікс | Відсутні |
| Общая длина | 265 см |
| Матеріал руків'я | Дерево |
| Материал чехла | Тканина |
| Наличие чехла | Да |
| Поверхня леза | satin finish |
| Сталь | 440C |
| Тип фіксованого | туристичний |
| Товщина клинка | 3.6 мм |