| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Totem |
| Материал рукоятки | Сталь |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 35 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 85 мм |
| Общая длина | 170 см |
| Матеріал руків'я | Нейлоновий шнур, Метал |
| Наличие чехла | Да |
| Поверхня леза | paint |
| Сталь | AISI 420 |
| Товщина клинка | 2 мм |