| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Boker |
| Материал рукоятки | Сталь |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 175 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 83 мм |
| Додаткові функції скл | серейтор, склобій, отвір під темляк |
| Общая длина | 210 см |
| Матеріал руків'я | Метал |
| Наявність кліпси | Да |
| Наличие чехла | Да |
| Поверхня леза | paint |
| Сталь | AISI 420 |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип складаного | класичний |
| Товщина клинка | 2.6 мм |