| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Boda |
| Материал рукоятки | Сталь |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 158 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 115 мм |
| Додаткові функції скл | отвір під темляк |
| Общая длина | 200 см |
| Матеріал руків'я | Метал, Венге |
| Наявність кліпси | Нет |
| Наличие чехла | Да |
| Поверхня леза | mirror/sanding polished |
| Сталь | 65 х13 |
| Тип замка | Back Lock |
| Тип складаного | класичний |
| Товщина клинка | 2.5 мм |