| Вес с ножнами | |
|---|---|
| Вес | 13 г |
| Основные | |
| Производитель | Sharp |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 50 мм |
| Додаткові функції скл | відсутні |
| Общая длина | 145 см |
| Матеріал руків'я | Пластик/Поліпропілен |
| Наявність кліпси | Нет |
| Наличие чехла | Нет |
| Поверхня леза | blacking |
| Сталь | AISI 420 |
| Тип замка | Без замка |
| Тип складаного | класичний |
| Товщина клинка | 1 мм |