| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Columbia |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 146 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 85 мм |
| Додаткові функції скл | отвір під темляк |
| Общая длина | 210 см |
| Матеріал руків'я | Пластик/Поліпропілен |
| Наявність кліпси | Да |
| Наличие чехла | Да |
| Поверхня леза | paint |
| Сталь | AISI 420 |
| Тип замка | Liner Lock (Assisted Lock) |
| Тип складаного | напівавтомат |
| Товщина клинка | 2.5 мм |