| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Elfmonkey |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 134 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 89 мм |
| Додаткові функції скл | відсутні |
| Общая длина | 205 см |
| Матеріал руків'я | Метал |
| Наявність кліпси | Да |
| Наличие чехла | Нет |
| Поверхня леза | blacking |
| Сталь | AISI 420 |
| Тип замка | Liner Lock (Assisted Lock) |
| Тип складаного | напівавтомат |
| Товщина клинка | 2.8 мм |