| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ganzo |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 174 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 85 мм |
| Додаткові функції скл | відсутні |
| Общая длина | 198 см |
| Матеріал руків'я | Метал |
| Наявність кліпси | Да |
| Наличие чехла | Нет |
| Поверхня леза | satin finish |
| Сталь | 440C |
| Тип замка | Axis Lock |
| Тип складаного | класичний |
| Товщина клинка | 4 мм |