| Вес с ножнами | |
|---|---|
| Вес | 106 г |
| Основные | |
| Цвет | Золотистый |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 85 мм |
| Додаткові функції скл | відсутні |
| Общая длина | 199 см |
| Матеріал руків'я | Метал, Пластик/Поліпропілен |
| Наявність кліпси | Нет |
| Наличие чехла | Да |
| Поверхня леза | satin finish |
| Сталь | AISI 420 |
| Тип замка | Plunge Lock (Botton Lock) |
| Тип складаного | викидний |
| Товщина клинка | 2.5 мм |