| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Totem |
| Материал рукоятки | Сталь |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 106 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 92 мм |
| Додаткові функції скл | отвір під темляк |
| Общая длина | 215 см |
| Матеріал руків'я | Прогумований пластик |
| Наявність кліпси | Нет |
| Наличие чехла | Да |
| Поверхня леза | bead blasting |
| Сталь | 7Cr17MoV |
| Тип замка | Back Lock |
| Тип складаного | класичний |
| Товщина клинка | 3 мм |