| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SOG |
| Материал рукоятки | Сталь |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 125 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 90 мм |
| Додаткові функції скл | серейтор |
| Общая длина | 204 см |
| Матеріал руків'я | Метал |
| Наявність кліпси | Да |
| Наличие чехла | Нет |
| Поверхня леза | anodized |
| Сталь | 440А |
| Тип замка | Liner Lock (Assisted Lock) |
| Тип складаного | напівавтомат |
| Товщина клинка | 2.3 мм |