| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Totem |
| Материал рукоятки | Сталь |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 180 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 94 мм |
| Додаткові функції скл | відсутні |
| Общая длина | 210 см |
| Матеріал руків'я | Прогумований пластик |
| Наявність кліпси | Нет |
| Наличие чехла | Нет |
| Поверхня леза | paint |
| Сталь | AISI 420 |
| Тип замка | Балісонг |
| Тип складаного | балісонг |
| Товщина клинка | 2.2 мм |