| Вес с ножнами | |
|---|---|
| Вес | 175 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 98 мм |
| Додаткові функції скл | відсутні |
| Общая длина | 225 см |
| Матеріал руків'я | Прогумований пластик |
| Наявність кліпси | Да |
| Наличие чехла | Нет |
| Поверхня леза | paint |
| Сталь | AISI 420 |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип складаного | класичний |
| Товщина клинка | 3 мм |