| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Totem |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 120 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 100 мм |
| Додаткові функції скл | отвір під темляк |
| Общая длина | 210 см |
| Матеріал руків'я | Метал, Пластик/Поліпропілен |
| Наявність кліпси | Нет |
| Наличие чехла | Нет |
| Поверхня леза | satin finish |
| Сталь | AISI 420 |
| Тип замка | Back Lock |
| Тип складаного | класичний |
| Товщина клинка | 2.2 мм |