| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Totem |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 160 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 86 мм |
| Додаткові функції скл | серейтор, склобій |
| Общая длина | 207 см |
| Матеріал руків'я | Метал |
| Наявність кліпси | Да |
| Наличие чехла | Нет |
| Поверхня леза | paint |
| Сталь | 440C |
| Тип замка | Liner Lock (Assisted Lock) |
| Тип складаного | напівавтомат |
| Товщина клинка | 2.8 мм |