| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Totem |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 164 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 100 мм |
| Додаткові функції скл | відсутні |
| Общая длина | 233 см |
| Матеріал руків'я | Метал, G10 |
| Наявність кліпси | Да |
| Наличие чехла | Нет |
| Поверхня леза | anodized |
| Сталь | 440C |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип складаного | класичний |
| Товщина клинка | 3.3 мм |