| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Totem |
| Вес | 81 г |
| Длина | 68 мм |
| Ширина | 32 мм |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 11 |
| Довжина клинка | 40 мм |
| Количество инструментов | 12 |
| Наличие чехла | Да |
| Сталь | AISI 420 |
| Тип мультитулу | Мультиінструмент, Mini, Брелок |
| Функции | Ніж, Хрестова викрутка маленька, Відкривачка для пляшок, Шліцева викрутка маленька, Серейтор, Шліцева викрутка, Відкривачка для консервів, Керн, Пилка для нігтів, Кусачки, Плоскогубці |