| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ganzo |
| Вес | 90 г |
| Высота | 16 мм |
| Длина | 75 мм |
| Ширина | 37 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 37 мм |
| Количество инструментов | 8 |
| Наличие чехла | Да |
| Сталь | 440C |
| Тип мультитулу | Мультиінструмент, Брелок, Mini |
| Функции | Плоскогубці, Кусачки, Ніж, Шліцева викрутка маленька, Хрестова викрутка маленька, Серейтор, Пилка для нігтів, Відкривачка для пляшок, Шліцева викрутка, Інструмент для зняття ізоляції |