| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Totem |
| Вес | 138 г |
| Высота | 35 мм |
| Длина | 113 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 65 мм |
| Количество инструментов | 3 |
| Наличие чехла | Нет |
| Сталь | AISI 420 |
| Тип мультитулу | Багатофункціональний ніж, Похідний |
| Функции | Ніж, Виделка, Ложка, Відкривачка для пляшок |