| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Totem |
| Материал рукоятки | Алюминиевый сплав |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 185 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 85 мм |
| Додаткові функції скл | склобій, отвір під темляк |
| Общая длина | 215 см |
| Матеріал руків'я | Метал |
| Наявність кліпси | Да |
| Наличие чехла | Да |
| Поверхня леза | paint |
| Сталь | 440C |
| Тип замка | Single-Action Out the Front Assisted Opening |
| Тип складаного | викидний, фронтальний |
| Товщина клинка | 2.5 мм |