| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Totem |
| Вес | 15 г |
| Высота | 2.5 мм |
| Длина | 67 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 20 мм |
| Количество инструментов | 11 |
| Наличие чехла | Нет |
| Сталь | AISI 420 |
| Тип мультитулу | Спеціалізований |
| Функции | Ніж, Пила по дереву, Лінійка, Відкривачка для консервів, Відкривачка для пляшок, Шліцева викрутка, Гайковий ключ 5 - 8 мм, Гайковий ключ 3 - 4 мм, Гвинтовий ключ, Отвір для згинання дроту, Транспортир для компасу |