| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cold Steel |
| Материал рукоятки | Сталь |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 90 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 100 мм |
| Додаткові функції скл | відсутні |
| Общая длина | 224 см |
| Матеріал руків'я | Пластик/Поліпропілен |
| Наявність кліпси | Да |
| Наличие чехла | Нет |
| Поверхня леза | satin finish |
| Сталь | AISI 420 |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип складаного | класичний |
| Товщина клинка | 2.8 мм |