| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Totem |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 237 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 85 мм |
| Додаткові функції скл | отвір під темляк, склобій |
| Общая длина | 205 см |
| Матеріал руків'я | Метал |
| Наявність кліпси | Да |
| Наличие чехла | Нет |
| Поверхня леза | TI-NI (titanium nitride) |
| Сталь | 440C |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип складаного | напівавтомат |
| Товщина клинка | 2.9 мм |