| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Totem |
| Вес | 118 г |
| Высота | 18 мм |
| Длина | 90 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 65 мм |
| Количество инструментов | 11 |
| Наличие чехла | Нет |
| Сталь | AISI 420 |
| Тип мультитулу | Багатофункціональний ніж, Брелок, Mini |
| Функции | Ніж, Пила по дереву, Ножиці, Ліхтарик, Відкривачка для пляшок, Шліцева викрутка маленька, Відкривачка для консервів, Штопор, Шило, Пилка для нігтів, Керн, Хрестова викрутка маленька |