| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tramontina |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 255 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 197 мм |
| Додаткові функції фікс | Штопор, Рибочистка, Пилка, Відкривачка |
| Общая длина | 320 см |
| Матеріал руків'я | Пластик/Поліпропілен |
| Материал чехла | Пластик/Поліпропілен |
| Наличие чехла | Да |
| Поверхня леза | mirror/sanding polished |
| Сталь | DIN 1.4110 |
| Тип фіксованого | туристичний |
| Товщина клинка | 2.8 мм |