| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Totem |
| Вес | 112 г |
| Высота | 19 мм |
| Длина | 89 мм |
| Ширина | 19 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 52 мм |
| Количество инструментов | 10 |
| Наличие чехла | Нет |
| Сталь | AISI 420 |
| Тип мультитулу | Багатофункціональний ніж, Брелок, Mini |
| Функции | Ніж, Пила по дереву, Рибочистка, Інструмент для вилучення гачка, Лінійка, Ножиці, Відкривачка для консервів, Відкривачка для пляшок, Шліцева викрутка маленька, Штопор, Шило, Пилка для нігтів, Керн |