| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Totem |
| Вес | 132 г |
| Высота | 23 мм |
| Длина | 90 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 65 мм |
| Количество инструментов | 11 |
| Наличие чехла | Нет |
| Сталь | AISI 420 |
| Тип мультитулу | Багатофункціональний ніж, Похідний |
| Функции | Ніж, Рибочистка, Інструмент для вилучення гачка, Лінійка, Пила по дереву, Ножиці, Відкривачка для консервів, Відкривачка для пляшок, Шліцева викрутка, Карабін, Штопор, Багатофункціональний гачок, Шило |