| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Totem |
| Вес | 125 г |
| Высота | 20 мм |
| Длина | 90 мм |
| Ширина | 23 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 66 мм |
| Количество инструментов | 10 |
| Наличие чехла | Нет |
| Сталь | AISI 420 |
| Тип мультитулу | Багатофункціональний ніж, Похідний |
| Функции | Ніж, Відкривачка для консервів, Шліцева викрутка маленька, Ніж малий, Відкривачка для пляшок, Шліцева викрутка, Інструмент для зняття ізоляції, Ножиці, Пилка для нігтів, Ручка, Компас, Ліхтарик, Штопор, Шило, Багатофункціональний гачок |