| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Totem |
| Вес | 101 г |
| Высота | 20 мм |
| Длина | 92 мм |
| Ширина | 23 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 66 мм |
| Количество инструментов | 10 |
| Наличие чехла | Нет |
| Сталь | AISI 420 |
| Тип мультитулу | Багатофункціональний ніж |
| Функции | Ніж, Пила по дереву, Рибочистка, Інструмент для вилучення гачка, Ножиці, Відкривачка для консервів, Відкривачка для пляшок, Шліцева викрутка маленька, Штопор, Шило, Хрестова викрутка, Керн |