| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Totem |
| Вес | 180 г |
| Высота | 12 мм |
| Длина | 139 мм |
| Ширина | 39 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 46 мм |
| Количество инструментов | 4 |
| Наличие чехла | Да |
| Сталь | 440C |
| Тип мультитулу | Мультиінструмент, Спеціалізований, З бітами |
| Функции | Плоскогубці, Кусачки, Розвідний ключ, Ніж, Набір біт (3 шт) |