
167 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Totem |
| Вес | 62 г |
| Длина | 60 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 18 |
| Довжина клинка | 38 мм |
| Количество инструментов | 5 |
| Наличие чехла | Нет |
| Сталь | AISI 420 |
| Тип мультитулу | Мультиінструмент, Mini, Брелок |
| Функции | Шліцева викрутка, Відкривачка для консервів, Відкривачка для пляшок, Ніж, Хрестова викрутка, Шліцева викрутка |